شماره تماس پشتیبانی: 08337284740 - 09363391080

سوالات متداول

شما ابتدا وارد صفحه رویداد مورد نظر خود می‌شوید سپس زمان و تاریخ سانس مورد نظر خود را انتخاب می‌نمایید سپس تعداد صندلی را مشخص می‌نمایید و وارد درگاه پرداخت آنلاین می‌شوید، چنانچه پرداخت با موفقیت انجام شود سیستم یک کد بلیت را نمایش می‌دهد و شما در زمان سانس خریداری شده به محل رویداد مراجعه می‌نمایید و کد بلیت را به اپراتور تحویل می‌دهید.
پس از خرید و بازگشت از درگاه بانک، پیامک و ایمیل مبنی بر موفقیت آمیز بودن خرید برای شما ارسال می‌شود. و کد بلیت ارسال شده را در زمان مقرر شده به محل رویدادی که بلیت آن را خریداری کرده‌اید تحویل می‌دهید و به سادگی می‌توانید وارد رویداد شوید.
بعد از دریافت کد بلیت می‌توانید در تاریخ و زمان معین شده به محل رویداد مورد نظر مراجعه نمایید و پس از ارائه کد بلیت به اپراتور پذیرش وارد رویداد شوید.
خیر امکان انصراف وجود ندارد.
خیر کرمانشاه بلیت در اکثر آفر های خود قیمت مناسبتری را نسبت به گیشه به مشتری عرضه می‌نماید.
برای انتخاب رمز اینترنتی می‌توانید با مراجعه به دستگاه‌هاي خودپرداز، گزينه تغيير رمز را انتخاب کرده، سپس با انتخاب گزينه رمز دوم عدد مورد نظر را انتخاب نموده، تاييد کرده و به خاطر بسپاريد.
CVV2 یا کد اعتبار سنجی عددی سه يا چهار رقمی است که پشت کارت عابر بانک شما درج گردیده‌است.
به ایمیل خود مراجعه کرده و اسپم را بررسی کنید و یا ممکن است در مرحله آخر سفارش ایمیل خود را به درستی وارد نکرده باشید.
هنگامی که سفارش شما ثبت شد و کد رزرو را دریافت کرده‌اید سفارش شما به طور کامل ثبت شده است .
بلی، شما می‌توانید برای سایر دوستان و بستگان خود خرید نمایید و کد بلیت مربوطه را برای آن‌ها ارسال نمایید.
آدرس مکان فیزیکی، مکانی مشخص و معتبر می باشد. کرمانشاه بلیت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت را کسب کرده و دارای کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه فروش و رزرو آنلاین بلیت رویدادهای مختلف می‌باشد. آدرس: کرمانشاه، دبیراعظم، پاساژ میرداماد، فروشگاه آیرین.
برخی واژه‎‌ها (ی فارسی و غیرفارسی) در زبان فارسی با دو یا چند صورت (املا) نوشته می‌‎شوند که همگی هم‌معنی و درست هستند، ولی طبق «اصل یک‎دستی» (اصل ششم ویرایش) برای نوشتن واژه‎های دارای دو یا چند املا، تنها باید یک املا را برگزید تا از پراکندگی در نوشتن واژه‎‌ها جلوگیری شود. هرگاه تفاوت دو حرف هم‌آوا (مانند «ط» و «ت») در یک واژه، تفاوت معنایی پدید آورد، واژه را با حرفی می‌نویسیم که معنی مورد نظر را برساند. برای مثال، ‎برای رساندن معنی «تندباد»، واژه‎ی عربی «طوفان»، و برای رساندن معنی «توفنده»، واژه‎ی فارسی «توفان» را می‌نویسیم. از میان صورت‎های املایی یک واژه که یک صورت، حرف قوس‌دار داشته باشد و صورت یا صورت‌های دیگر، نداشته باشند، اگر تفاوت حرف، تفاوت معنایی پدید نیاورد، صورتی را برمی‌گزینیم که حرف قوس‌دار نداشته باشد. برای مثال، از میان صورت‎های «امپراطور/ امپراتور»، «قفس/ قفص» و «انتر/ عن‌تر»، صورت‌های «امپراتور»، «قفس» و «ان‌تر» را به این علت برمی‌گزینیم که حرف‌های «ت»، «س» و «ا» ـ برخلاف حرف‌های «ط»، «ص» و «ع» ـ جزو حرف‌های قوس‌دار نیستند. از آنجایی که بلیت از زبان فرانسه گرفته شده است بنابراین ریشه این واژه فارسی یا عربی نمی‌باشد و می‌توان املای هر دو واژه را صحیح دانست ولی پیشنهاد می‌شود از حروف قوس‌دار استفاده نکنیم در نتیجه بهتر است از ”بلیت” به جای ”بلیط” استفاده کنیم.
شرح واژه بلیت: تکه کاغذی که بر روی آن مشخصاتی چاپ شده باشد حاکی از بها و تاریخ و محل استفاده آن، و غالباً برای ورود به سینما و تماشاخانه یا اتوبوس یا قطار راه آهن و غیره به کار رود.
منابع : جمشید سرمستانی، قواعد جامع املای فارسی، تهران، نشر سرمستان، 1390؛ در: http://virastari.persianblog.ir/post/61
واژه یاب فرهنگ فارسی معین: http://www.vajehyab.com/moein/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA
واژه یاب لغت‌نامه دهخدا: http://www.vajehyab.com/dehkhoda/%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%AA-2
برای این منظور می توانید عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کرمانشاه بلیت شوید.
برای ثبت رویداد خود در سایت کرمانشاه بلیت به قسمت تماس با ما مراجعه کنید و درخواست خود را مبنی بر ثبت رویداد به ثبت برسانید.