شماره تماس پشتیبانی: 08337284740 - 09363391080

ما که هستیم

سایت کرمانشاه بلیت www.KermanshahBelit.ir فعالیت خود را برای خدمت رسانی به برگزار کنندگان رویدادها و... و همچنین جستجوگران فضای مجازی در بهار 1397 آغاز کرد. از اهداف اصلی این وب سایت، انتشار اخبار و اطلاعات و مدیریت رزرو آنلاین بلیت رویدادهای استان کرمانشاه است.

کرمانشاه بلیت امکان خرید آنلاین بلیت با تخفیف را به صورت مطمئن، سریع و آسان، نسبت به خرید حضوری فراهم کرده است. این وب سایت به معرفی امکانات و اخبار رویدادهای برگزار شده در هرکجای استان کرمانشاه خواهد پرداخت و مصاحبه هایی را با مدیران رویدادها تدارک دیده و در سایت منتشر می‌کند. همچنین با تمرکز به اخبار رویدادها و... علاقه مندان به این حوزه ها را از جدیدترین رویدادها مطلع می‌کند.

ثبت نظرات کاربران و برگزاری نظرسنجی‌های مختلف برای آشنایی هر چه بیشتر مدیران رویدادها از نیاز مراجعان یکی دیگر از خدمات این وب سایت می‌باشد. خدمات و رویداد جدیدی که به سایت کرمانشاه بلیت اضافه شود، در بخش اخبار، به اطلاع بازدیدکنندگان می‌رسد.

در صورت بروز احتمالی هرگونه مشکل، اپراتورهای ما پاسخگو خواهند بود شما می‌توانید پیام خود را در قسمت تماس با ما ثبت کنید تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

در پایان از مدیران رویدادها که علاقمند به همکاری با کرمانشاه بلیت هستند دعوت می‌کنیم تا درخواست خود را در بخش تماس با ما، ارسال نمایند. لازم به یادآوری است به زودی اپلیکیشن موبایل کرمانشاه بلیت برای ارایه خدمات در‌ دسترس قرار خواهد گرفت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از صفحه تماس با ما با کرمانشاه بلیت مکاتبه نمایید.